ORTEZY – KĘDZIERZYN-KOŹLE I NYSA

nfz_logo_A_kolor_80px

Realizujemy zlecenia NFZ

Asortyment MAG-MED stanowią ortezy. W Nysie i Kędzierzynie-Koźlu dostępny jest duży wybór stabilizatorów i ortez na tułów, łokieć, kolano, nadgarstek czy bark. Stabilizatory, opaski i ortezy dopasowane są do indywidualnych potrzeb, ponieważ różnią się wyprofilowaniem anatomicznym, długością, rozmiarem i wielkością. Ich zadaniem jest złagodzenie bólu. Ortezy ułatwiają powrót do sprawności po kontuzjach, wypadkach i operacjach, wyróżniają się systemem podparcia i blokadami kąta zgięcia. W szerokiej ofercie dostępnego sprzętu rehabilitacyjnego znajdują się nowoczesne ortezy, które są lekkie, zapewniają przepuszczalność powietrza i odprowadzanie wilgoci, co wpływa na komfort i wygodę użytkowania. Zapewniamy pomoc w doborze i dopasowaniu ortez spełniających potrzeby naszych klientów.

Ortezy

Orteza to specjalistyczny aparat ortopedyczny stabilizujący stawy lub odcinek ciała, zwykle zastępujący opatrunek gipsowy. Jego głównym zadaniem jest unieruchomienie stawów i kończyn, które uległy urazom np.: skręcenia, zwichnięcia i zerwania więzadeł lub złamania kości. Ze względu na pełnioną funkcję ortezy dzieli się na: kompresyjne, stabilizujące, kompensacyjne i korekcyjne.  W naszych sklepach w Kędzierzynie-Koźlu i Nysie dostępne są następujące

  • odcinka szyjnego kręgosłupa (kołnierze),
  • odcinka piersiowego kręgosłupa (prostotrzymacze, gorsety, sznurówki),
  • odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa,
  • nadgarstka i ręki,
  • stawu bakowego,
  • stawu łokciowego,
  • stawu biodrowego,
  • stawu kolanowego,
  • stawu skokowego.

Istnieje również możliwość zamówienia konkretnego modelu ortezy.

W naszej ofercie dostępne są ortezy takich marek jak:

O CZYM WARTO WIEDZIEĆ

Pomożemy przy wybraniu właściwego rozmiaru

Aby orteza spełniała swoją funkcję należy pamiętać o jej idealnym dopasowaniu.

Zaproponujemy sprawdzony produkt

Dzięki wieloletniej obecności na rynku zdobyliśmy niezbędną wiedzę by oferować sprawdzone i niezawodne produkty.

Odpowiemy na wszelkie Państwa dodatkowe pytania

Często przy pierwszym zakupie muszą Państwo podjąć wiele istotnych decyzji, jesteśmy po to by w nich pomóc i oszczędzić kłopotliwych pomyłek.

INNE PRODUKTY