Zdrowy sen

nfz_logo_A_kolor_80px

Realizujemy zlecenia NFZ

Poduszki ortopedyczne

Sen przynosi odpoczynek i wspiera regenerację. Odpowiednia pozycja podczas snu przeciwdziała powstawaniu dolegliwości bólowych w stawach i kręgosłupa, dlatego warto zadbać o odpowiednie warunki do wypoczynku. Osoby chore, z niepełnosprawnościami, po operacjach i seniorzy powinni przykładać szczególną uwagę do wyposażenia łóżka – wybór artykułów przeciwodleżynowych oferowanych przez sklepy MAG-MED w Nysie i Kędzierzynie-Koźlu pozwala na zapewnienie odpowiedniego ułożenia ciała podczas snu. Poduszka ortopedyczna jest wyrobem stosowanym dla zapobiegania, łagodzenia przebiegu schorzeń oraz niwelowania lub kompensowania skutków urazów kręgosłupa szyjnego poprzez zapewnienie prawidłowego ułożenia w czasie snu.

Poduszki rehabilitacyjne dzięki zastosowaniu pianki termo-formującej „z pamięcią kształtu” oraz ergonomicznemu profilowi gwarantują prawidłową pozycję dla kręgosłupa, przeciwdziałając porannemu uczuciu zesztywnienia, drętwienia lub dolegliwościom bólowym.

Na rynku dostępne są różne modele poduszek ortopedycznych. Producenci stale starają się udoskonalać swoje produkty, poprzez wprowadzanie nowszych rozwiązań. W naszym asortymencie poduszek zapewniających zdrowy sen i odpoczynek znajdują się także kliny po endoprotezie stawów biodrowych, kolanowych, poduszki podróżne oraz podkładki lędźwiowe.

Oferujemy produkty firm:

  • Tempur
  • MDH Qmed
  • Armedical
  • Rehafund
poduszka_ortopedyczna

O CZYM WARTO WIEDZIEĆ

Pomożemy przy wybraniu właściwej poduszki i rozmiaru

Aby sen był zdrowy należy pamiętać o idealnym dopasowaniu poduszki.

Zaproponujemy sprawdzony produkt

Dzięki wieloletniej obecności na rynku zdobyliśmy niezbędną wiedzę by oferować sprawdzone i niezawodne produkty.

Odpowiemy na wszelkie Państwa dodatkowe pytania

Często przy pierwszym zakupie muszą Państwo podjąć wiele istotnych decyzji, jesteśmy po to by w nich pomóc i oszczędzić kłopotliwych pomyłek.

INNE PRODUKTY