Foteliki samochodowe, krzesełka, podnośniki

Realizujemy zlecenia NFZ

Foteliki Samochodowe

Foteliki samochodowe to najwyższej jakości wyrób zaprojektowany z myślą o dzieciach i zapewnieniu im maksymalnego komfortu podróży oraz niezbędnego bezpieczeństwa, chroniąc przed konsekwencjami kolizji czy nieprzewidzianych zdarzeń na drodze, również w przypadku niepełnosprawności użytkownika. To nowoczesne, bezpieczne i funkcjonalne foteliki na które możesz otrzymać dofinansowanie PCPR.
Zadzwoń do nas a udzielimy wszystkich niezbędnych wskazówek.

Oferujemy produkty Firm:

fotelik-rehabilitacyjny-navigator

Siedziska, krzesełka rehabilitacyjne

Foteliki rehabilitacyjne wykorzystywane są do wstępnej pionizacji w pozycji siedzącej. Sprawiają, że dzieci szybciej poznają otaczający je świat. Rehabilitując dzieci i młodzież w fotelikach poprawiamy funkcjonowanie wszystkich narządów wewnętrznych, jak również wszystkich układów wewnętrznych dzieci (pokarmowego, krwionośnego, dokrewnego, oddechowego). Poprzez odpowiednie dopasowanie fotelików możemy zapobiegać pogłębianiu się dysfunkcji, jak również prowadzić profilaktykę przeciwodleżynową i przeciwprzykurczową. Zamontowane w fotelikach stoliki ułatwiają dzieciom naukę, zabawę i rehabilitację.

Oferujemy produkty Firm:

fotelik_rehabilitacyjny

Podnośniki transportowe

Podnośniki transportowe stanowią podstawę pomocy w opiece nad osobami niepełnosprawnymi. Dla ułatwienia wielu procesów związanych z przemieszczaniem warto zainwestować w profesjonalny podnośnik pacjenta dla chorego. Urządzenie to gwarantuje bowiem niezwykle efektywną pomoc w codziennych zmaganiach. Jest to ułatwienie, które skutecznie odciąży opiekuna, a osobie niepełnosprawnej zapewni większy komfort.

Oferujemy produkty Firm:

podnośnik_vermeiren

O CZYM WARTO WIEDZIEĆ

Pomożemy przy wybraniu właściwego modelu

Zaproponujemy optymalne rozwiązanie dla każdego pacjenta.

Zaproponujemy sprawdzony produkt

Dzięki wieloletniej obecności na rynku zdobyliśmy niezbędną wiedzę by oferować sprawdzone i niezawodne produkty.

Odpowiemy na wszelkie Państwa dodatkowe pytania

Często przy pierwszym zakupie muszą Państwo podjąć wiele istotnych decyzji, jesteśmy po to by w nich pomóc i oszczędzić kłopotliwych pomyłek.

INNE PRODUKTY