Produkty dla Amazonek

nfz_logo_A_kolor_80px

Realizujemy zlecenia NFZ

Protezy piersi

Nowoczesne protezy piersi, przeznaczone dla kobiet po mastektomii, pozwolą każdej kobiecie poczuć się na nowo świetnie we własnej skórze i z własnym ciałem. Choroba, jaką jest rak piersi, pozostawia często trwałe ślady na ciele, jednak z nowoczesnymi i dopasowanymi do potrzeb protezami, kobieta może czuć się atrakcyjnie. Pozwoli jej to odrobinę zapomnieć o doświadczonej chorobie i zmianach w ciele.
Nowoczesne protezy piersi dla amazonek to produkty, które zapewniają całkowity komfort podczas noszenia. Protezy są niezwykle delikatne i miękkie w dotyku, dlatego tak doskonale imitują naturalną pierś.

Oferujemy produkty Firmy Antar.

Gorsety protetyczne

Dostępne są u nas biustonosze miękkie, miękkie z fiszbiną i usztywniane. Wszystkie dostępne modele mają wszyte kieszonki lewostronne, prawostronne lub obustronne.
Dostępne biustonosze są odpowiednio wyselekcjonowane, aby móc zaproponować tylko sprawdzone modele, które spełniają wysokie oczekiwania pod względem jakości materiałów i wykonania.

W naszej ofercie mamy gorsety Firmy Afma 

Peruki

W naszej ofercie znajdują się peruki (protezy włosów) dla kobiet w każdym wieku. Kolekcje peruk projektowana są z myślą o zapewnieniu komfortu, dobrego samopoczucia i zadowolenia z wyglądu.  Peruki wykonane są z wysokiej jakości włókna, z dbałością o każdy szczegół.

Współpracujemy z Firmami:

NAH 
ROKOKO 

O CZYM WARTO WIEDZIEĆ

Pomożemy przy wybraniu właściwego modelu

Zaproponujemy sprawdzony produkt

Dzięki wieloletniej obecności na rynku zdobyliśmy niezbędną wiedzę by oferować sprawdzone i niezawodne produkty.

Odpowiemy na wszelkie Państwa dodatkowe pytania

Często przy pierwszym zakupie muszą Państwo podjąć wiele istotnych decyzji, jesteśmy po to by w nich pomóc i oszczędzić kłopotliwych pomyłek.

INNE PRODUKTY