Obuwie, wkładki ortopedyczne

nfz_logo_A_kolor_80px

Realizujemy zlecenia NFZ

Buty ortopedyczne dla dzieci

Oferujemy specjalistyczne buty ortopedyczne dla dzieci. Jest to obuwie profilaktyczne, które łączy w sobie właściwości zdrowotne i stylowy wygląd. Obuwie posiada podeszwę diagnostyczną, dzięki której istnieje możliwość monitorowania stanu stóp dziecka.

Korygujące buciki idealnie prezentują się na dziecięcych stopach, zapewniając właściwe podtrzymanie i ergonomię. Produkty te cechują się najwyższą jakością i dopracowaniem w każdym szczególe, a ich piękny design sprawia, że maluchy chętnie je noszą. To specjalistyczne wyroby, nad których stworzeniem pracowało grono ekspertów. W naszej ofercie posiadamy buty ortopedyczne Memo: sandały, lecznicze trzewiki oraz korygujące trampki dla chłopców i dziewczynek.

Jako partner i przedstawiciel Firmy Memo możemy Państwu zaproponować atrakcyjne ceny w naszym sklepie stacjonarnym.

 

bucik_ortopedyczny

Buty dla stóp wrażliwych, wymagających, cukrzycowych

W ofercie mamy dostępne buty Firmy Befado – Dr. Orto.
Konstrukcja obuwia dostosowana dla stóp o wysokiej wrażliwości. Pomaga w tym specjalnie dobrany na cholewkę elastyczny, rozciągający się materiał. Obuwie Orto stretch, dedykowane jest dla osób ze zniekształceniami stóp takimi jak np. paluch koślawy czy palce młoteczkowate. Zapięcie na rzep bardzo ułatwia wzuwalność i dopasowanie do tęgości stopy. Polecane również jako zapobiegawcze i lecznicze przy stopie cukrzycowej.

5ebf5670-8bc5-43c0-8259-26f6112ec532~large

O CZYM WARTO WIEDZIEĆ

Pomożemy przy wybraniu właściwego rozmiaru

Aby but spełniała swoją funkcję należy pamiętać o jego idealnym dopasowaniu.

Zaproponujemy sprawdzony produkt

Dzięki wieloletniej obecności na rynku zdobyliśmy niezbędną wiedzę by oferować sprawdzone i niezawodne produkty.

Odpowiemy na wszelkie Państwa dodatkowe pytania

Często przy pierwszym zakupie muszą Państwo podjąć wiele istotnych decyzji, jesteśmy po to by w nich pomóc i oszczędzić kłopotliwych pomyłek.

INNE PRODUKTY