WÓZKI INWALIDZKIE – KĘDZIERZYN-KOŹLE I NYSA

nfz_logo_A_kolor_80px

Realizujemy zlecenia NFZ

Wybór wózków inwalidzkich

W ofercie MAG-MED dostępny jest szeroki wybór wózków inwalidzkich. W Kędzierzynie-Koźlu i Nysie znajdują się wózki inwalidzkie aktywne, stabilizujące, pokojowe oraz dziecięce

  • Wózki inwalidzkie aktywne – polecane przede wszystkim osobom, które częste się przemieszczają i podróżują. Są to modele wytrzymałe i lekkie, wykonane z aluminium, carbonu lub tytanu.
  • Wózki inwalidzkie stabilizujące – posiadają specjalną konstrukcję przeznaczoną dla osób wymagających podparcia pleców oraz głowy. Wyróżnia je przede wszystkim specjalnie wyprofilowany zagłówek, możliwe jest także przechylenie wózka do pozycji leżącej i uzupełnienie go o artykuły przeciwodleżynowe. Całość konstrukcji i zastosowanych dodatków ma przede wszystkim na celu poprawę komfortu życia oraz codziennego użytkowania wózka przez pacjenta.
  • Wózki pokojowe (stalowe)
  • Wózki inwalidzkie elektryczne – przeznaczone dla osób, które nie mogą bądź nie chcą korzystać z pomocy asystenta, a także dla tych, którzy mieszkają na terenie o nierównym ukształtowaniu – ten rodzaj wózków jest przydatny przy pokonywaniu wzniesień i przeszkód w terenie, szczególnie podczas dłuższych wycieczek.
  • Wózki inwalidzkie dziecięce
  • Wózki sportowe – występują w wielu odmianach dostosowanych do konkretnej dyscypliny sportu, między innymi: rugby, tenis, koszykówka, szermierka, wyścigi szosowe, taniec integracyjny, zjazd górski.

Przy wyborze wózka inwalidzkiego przypominamy klientom odwiedzającym MAG-MED w Nysie lub Kędzierzynie-Koźlu, że wózek inwalidzki musi być indywidualnie dopasowany do stopnia oraz rodzaju niepełnosprawności, istotny jest także tryb życia użytkownika.

Firmy, z którymi współpracujemy:

Sunrise Medical, Ottobock, Quickie, Panthera, Kushall, GTM, Meyra, TiLite, Vermeiren, Patron, Ormessa, Akces Med, Liw care, R82, Rirefly, Ottobock, Oggi, Xrover, Convaid, Mywam, Meyra, MDH, Rehafund.

wozki_inwalidzkie

O CZYM WARTO WIEDZIEĆ

Pomożemy przy wyborze właściwego wózka

Służymy radą przy wyborze odpowiedniego rodzaju i rozmiaru wózka.

Zaproponujemy sprawdzony produkt

Dzięki wieloletniej obecności na rynku zdobyliśmy niezbędną wiedzę by oferować sprawdzone i niezawodne produkty.

Odpowiemy na wszelkie Państwa dodatkowe pytania

Często przy pierwszym zakupie muszą Państwo podjąć wiele istotnych decyzji, jesteśmy po to by w nich pomóc i oszczędzić kłopotliwych pomyłek.

INNE PRODUKTY