Urządzenia multifunkcyjne

nfz_logo_A_kolor_80px

Realizujemy zlecenia NFZ

Urządzenie multifunkcyjne

Urządzenia multifunkcyjne to najbardziej zawansowana konstrukcyjnie i technologicznie grupa produktów z zakresu zaopatrzenia ortopedycznego służącego do prawidłowej pionizacji oraz stabilizacji pacjenta w pozycji leżącej, siedzącej, stojącej oraz we wszelkich pozycjach pośrednich.
Multifunkcyjność tych urządzeń charakteryzuje się tym, że w jednym urządzeniu mamy bardzo zawansowane siedzisko stabilizujące oraz pionizator, dodatkowo wszystkie funkcje sterowane są za pomocą pilota co w wielu przypadkach jest jedynym możliwym wyjściem, aby samodzielnie móc spionizować osobę niepełnosprawną w warunkach domowych.

Dla kogo?

Urządzenia multifunkcje znajdują najczęściej zastosowanie w następujących jednostkach chorobowych: mózgowe porażenie dziecięce, dystrofie mięśniowe, porażenia różnego pochodzenia, rozczep kręgosłupa, przepukliny oponowo-rdzeniowe, stany po urazach kręgosłupa, stany po urazach czaszkowo-mózgowych, stany po udarach, wady postawy, a w szczególności skolioza kręgosłupa, gdy inne zaopatrzenie nie znajduje zastosowania.

Zalety

Głównymi znanymi wszystkim zaletami pionizacji jest jej korzystny wpływ na układ krwionośny, oddechowy i trawienny człowieka. Wzmacnia ona również kości poprzez poprawienie ich mineralizacji, usprawnia funkcjonowanie mięśni poprzez rozciąganie przykurczy i przeciwdziała ich zanikaniu. Stymuluje układ nerwowy.

Nie można zapominać o zaletach psychologicznych pionizacji. Dzięki uzyskiwaniu pozycji stojącej pacjent lepiej poznaje świat przez ułatwione odbieranie bodźców wzrokowo-słuchowych.

Oferujemy produkty firm:

Liwcare
Akces med

urzadzenie_wielofunkcyjne

O CZYM WARTO WIEDZIEĆ

Pomożemy przy wybraniu właściwego urządzenia

Zaproponujemy optymalne urządzenie do stanu chorego.

Zaproponujemy sprawdzony produkt

Dzięki wieloletniej obecności na rynku zdobyliśmy niezbędną wiedzę by oferować sprawdzone i niezawodne produkty.

Odpowiemy na wszelkie Państwa dodatkowe pytania

Często przy pierwszym zakupie muszą Państwo podjąć wiele istotnych decyzji, jesteśmy po to by w nich pomóc i oszczędzić kłopotliwych pomyłek.

INNE PRODUKTY